Секретар Круподеринської сільської ради

Сагач Леся Григорівна

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Сагач Леся Григорівна, народилася 08 липня 1982 року в селі Круподеринці, Оржицького району Полтавської області.

В 1988 році вступила до 1 класу Круподеринської середньої школи.

Після закінчення школи в 1999 році вступила до Черкаського інженерно-технологічного інституту (переіменовано на Черкаський державний технологічний університет) на фінансово-економічний факультет.

У 2004 році закінчила Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Облік та аудит» та здобула кваліфікацію магістра з економіки і підприємництва.

Трудову діяльність розпочала у липні 2004 році на ВАТ «Черкаси-АВТО» - бухгалтером, у 2005 році переведена на Черкаське ГРП «ЗАЗ-сервіс» консультантом з продаж автомобілів, у травні 2005 року переведена на ВАТ «Черкаси-АВТО» адміністратором.

В листопаді 2010 року обрана депутатом Круподеринської сільської ради.

З квітня 2011 року по січень 2012 року перебувала на обліку в Оржицькому центрі зайнятості.

З березня 2012 року обрана секретарем Круподеринської сільської ради, де працюю до цього часу.

Розлучена, маю доньку Сагач Анну Анатоліївну 13.03.2008 року народження.