Круподеринці: Сільська бібліотека отримала комп’ютерну техніку

Круподеринська сільська рада та її виконавчий комітет (сільський голова В.Житинський) дбають не лише про благоустрій і комфортне проживання в населеному пункті а і про розвиток соціальної сфери села.

Нещодавно за рахунок коштів ради було придбано комп’ютерну техніку для сільської бібліотеки на суму 25 450,00 грн., (комп’ютер, ноутбук, функціональний пристрій (принтер).

Сільська бібліотека підключається до мережі Інтернет, щоб читачі мали вільний доступ до всесвітньої мережі.