Лікарня

ГРОМАДА ПРИДБАЛА АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ

Круподеринська територіальна громада віддавна піклується про розвиток охорони здоров’я. Свідченням цього є більш ніж сторічна історія місцевого медичного закладу в якому працювало багато знаних медичних працівників та здобуте закладом визнання і повага в навколишніх селах.

Нещодавно сільський голова  та депутати Круподеринської сільської ради прийняли рішення спрямувати залишки вільних коштів сільського бюджету на придбання автомобіля для місцевої амбулаторії, яка хоч і знаходиться в спільній власності територіальних громад району, але переважно обслуговує жителів села Круподеринці і навколишніх сіл.

Рішення про придбання автомобіля було оперативно втілене в життя шляхом прийняття відповідних програм Круподеринською сільською і Оржицькою районною радою та внесенням змін до районного і сільського бюджету.

Ключі від новенького автомобіля сільський голова Валерій Житинський   вручив  у присутності депутатів місцевої ради, працівників амбулаторії та жителів села головному лікарю загальної практики сімейної медицини, депутату Полтавської обласної ради Анатолію Яненку.

Приклад гідний наслідування. Люди сподіваються, що і держава відмовиться від політики «оптимізації» закладів охорони здоров’я та здійснить реальні кроки щодо їх підтримки.